Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Nabídka práce na volnou pozici pro MIXA VENDING s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: B. Martinů 2082/6a, Nový Jičín, 74101
  • Přidáno: 11. 3. 2024

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií):

UpresnujiciInformace(z: 8.3.2024

Požadavky: zkušenosti v oblasti TRADE MARKETING, projektové a analytické  schopnosti, kreativita, invence, orientace na výsledek. Vynikající organizační, prezentační a komunikační dovednosti. Zkušenosti s e-commerce prostředím.

Náplň práce: Plánování, koordinace, realizace a vyhodnocování aktivit v oblasti trade marketingu. Rozvoj prodejního kanálu VENDING a COFFEE SERVIS, nastavení segmentace zákazníků, řízení nových projektů, spolupráce s agenturami v rámci marketingu firmy.
Působnost po celé ČR

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 34 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon721 618 369