ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro Memsource a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Spálená 108/51, Praha, 11000
  • Přidáno: 9. 8. 2020

Obchodní referenti:

Místo výkonu práce: Spálená č.p. 108/51, Praha
Prvotní kontakt: hr@memsource.com
Memsource pomáhá globálním firmám snadno, rychle a efektivně překládat. Kromě technologie, která využívá umělou inteligenci, stojí za naším úspěchem mezinárodní tým lidí z více než 15 různých zemí, kteří mluví více než 20 jazyky a pracují z kanceláří v Česku, Japonsku a Spojených státech. Jen díky nim může Memsource svým zákazníkům asistovat při dosažení globálních cílů.

Práce APAC Junior Account Managera vyžaduje pozitivní povahu se schopností vést projektově orientovanou komunikaci s klienty a také umění se rychle rozhodovat.
Náplň práce:
" Budování silných a otevřených vztahů se stávajícími klienty
" Kontaktování stávajících klientů s cílem zajistit jejich spokojenost a vysoce kvalifikované využití platformy
" Vylepšování zkušeností klienta s naší platformou prostřednictvím e-mailů a setkání
" Dosažení a prosazení stanovených cílů retence a expanze
" Vytváření a správa projektů napříč productovým, marketingovým a support týmy za účelem uspokojení potřeb klientů
" Správa přiřazené části databáze CRM, reportování a analýzy stávajících klientů
Koho hledáme:
" Silný a pozitivní komunikátor s vynikajícími schopnostmi prezentace a psaní v japonštině
" Zájem o překladatelský průmysl a technologii
" Rychle se učící kandidát/ka, předchozí zkušenosti se Salesforce výhodou
" Self-motivovaný týmový hráč se silnou orientací na výsledky
Dovednosti:
" Zájem o technologie a schopnost rychle se učit nové aktualizace
" Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s klienty
" Vítány jsou zkušenosti s prací v oblasti překladatelství a / nebo správy účtů
" Vynikající pozornost k detailům
" Japonština na úrovni rodilého mluvčího a pokročilá angličtina

English version:
Founded in 2010, Memsource is the world's leading cloud-based translation management system. Headquartered in Prague, we serve customers in the Americas, Europe, and Asia. Memsource helps global customers translate more efficiently and some of the world's largest global businesses are our customers. Over 2 billion words are processed monthly through the Memsource Cloud translation platform. Our team of 70+ is based in Prague/Czech Republic, Boston/US and Tokyo/Japan.

An Account Manager's work requires a positive nature with the ability to lead project-oriented communication with clients and also make quick decisions.
What you'll be doing on a daily basis:
" Building strong and open relationships with existing clients
" Contacting existing clients to ensure their satisfaction and high-skilled usage of the platform
" Improving the client's experience with our platform via emails and meetings
" Achieving and pushing set retention and expansion goals
" Starting and managing projects across Product, Marketing, and Support teams to accommodate client needs
" Managing assigned part of CRM database, reporting, and analysis on existing clients
Who we´re looking for:
" A strong and a positive communicator with excellent presentation and writing skills in Japanese
" Interest in the translation industry and technology
" A quick learner, previous experience with Salesforce preferred
" Self-motivated and result-driven team player and trailblazer
Skills:
" Interest in technology and ability to learn new updates quickly
" Ability to build long-term relationships with clients
" Experience of working in the translation industry and/or account management is welcomed
" Excellent attention to detail
" Native-level of fluency in Japanese and fluency in English

Zaměstnanecké výhody
" dovolená 25 dní
" ´sick days´ - až 3 dny za rok
" práce z domova
" flexibilní pracovní doba
" dva team-buildingové víkendy za rok
" občerstvení (káva, čaj) na pracovišti

Vyžadované vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení