ZpětVycentrovat mapu

Finanční poradci specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro SMS finance, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jeseník
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Finanční poradci specialisté:

UpresnujiciInformace(První kontakt písemný e-mailem.

Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod?
 Zajímá Vás obor financí?
 Buďte součástí našeho týmu a
pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.

Náplň práce: Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení.
Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty.
Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových
klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost.
Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v
českém jazyce.

Nabízíme: Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému
vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři.
Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi.
Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 35 000 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon722 796 452