Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků

Nabídka práce na volnou pozici pro SNABYTEK COMPANY s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hlučín
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků:

UpresnujiciInformace(KO: Bc. Jan Miketa, tel.: 773 452 282, životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz, předmět "ŽIVOTOPIS PRODAVAČKA HLUČÍN". Na základě zaslaného životopisu Vás pozveme na osobní pohovor.
Do prodejny Orion-domácí potřeby přijmeme posilu.
Místo pracoviště: Mírové náměstí 29/25, Hlučín
Smluvní vztah: Pracovní smlouva / DPP
Benefity: výkonnostní a obratové prémie, stravenkový paušál, sleva na firemní výrobky, flexibilní plánování směn, firemní akce, vzdělávání,
Náplň práce: Prodej domácích potřeb, dekorací, nábytku a příslušenství do domu a bytu, obsluha zákazníků, práce v týmu, práce s hotovostí, práce na pc, objednávání a doplňování zboží, Přijímání a vyskladňování zboží, úklid prodejny, aranžování zboží, zbožíznalství, poradenství zákazníkům.
Požadujeme: Pozitivní přístup k zákazníkům
Ochotu učit se nové prodejní postupy
Vstřícnost, komunikativnost, obchodního ducha,
Zvládat procesy obsluhy na profesionální úrovni
Znalost práce na PC.
Časovou flexibilitu v rámci plánování směn

Co nabízíme: Budete pracovat v moderní nově zrekonstruované prodejně. Nabídneme Vám moderní zázemí a moderní přístupy. Pracovní prostředí prodejny se Vám bude líbit. Stále pracujeme na inovacích, zlepšeních a vývoji firemní kultury.  Budeme se snažit podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby i Váš plat byl k vaší spokojenosti a motivaci být s námi.

Práci od pondělí do pátku  8-18 hodin, sobota 8-12 hod. (červenec-srpen 8-17 hod)
Tým kolegů, kteří nabídnou pomocnou ruku.
SNABYTEK® a Orion je dobrá značka pro osobní rozvoj
Firemní vzdělávání, společenské akce
Firemní Video: https://youtu.be/UQVRf-sMyDk
Pokud jste se dočetl/a až sem, potkejme se u kávy a možná tím začne nová etapa vašeho života.
POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor.
Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz , předmět "ŽIVOTOPIS PRODAVAČKA HLUČÍN" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, jednatel, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 300 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon773 452 282