ZpětVycentrovat mapu

Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Nabídka práce na volnou pozici pro Charita České Budějovice.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Okružní 621/1a, České Budějovice, 37001
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (SAS),
- terénní sociální práce s rodinami,
- práce i s etnickými menšinami,
- dokumentace a administrativa,
- spolupráce s úřady, se školami a návaznými institucemi.
Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské- dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách (lze přijmout studenta před státnicemi),
- trestní a morální bezúhonnost,
- znalost SQSS a individuálního plánování,
- orientace v sociální sféře, znalost zákona č. 108/2006 Sb.,
- vysoké pracovní nasazení, schopnost práce v týmu,
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti,
- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování,
- flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost,
- znalost práce s PC (Word, Excel), schopnost orientace v administrativě,
- řidičský průkaz skupiny B- výhodou.
Nabízíme:
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti,
- pevnou pracovní dobu, zázemí v kanceláři,
- 5 týdnů dovolené,
- 2 dny sickday,
- možnost vzdělávání a podporu osobnostního růstu,
- odměnu 30 800 Kč s možností navýšení po zapracování.
Místo pracoviště: České Budějovice
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 478.
Bližší informace o pozici Jitka Borovková, DiS., jitka.borovkova@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 494.

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné