ZpětVycentrovat mapu

Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení Prostějov

Nabídka práce na volnou pozici pro IF Facility a.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: F. Nováka 3, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 22. 4. 2024

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni
na pozici „Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení“
v Prostějově

Náplň práce:

Administrativní práce spojená se zadáváním dat do PC
Zpracování osobních složek zaměstnanců
Pomoc při zpracování podkladů při ročním zúčtování daně
Komunikace se zaměstnanci
Komunikace s úřady a další administrativní činnost

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání s maturitou
Uživatelská znalost MS Office
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost
Trestní bezúhonnost
Práce s programem Pamica-výhodou

Nabízíme:
Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně
PD od pondělí do pátku, ranní směna
Nástupní plat 14000,-Kč
Pracovní pozice je přednostně určena pro ID-invalidní důchodce
Vaše CV očekáváme na uvedené emailové adrese

* povinná položka