ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro GADO, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: M. R. Štefánika 2991/30, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 20. 3. 2024

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(Kontakt:  volat  tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00  - 17:00 h.
NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na  e-mail: nabor.centrum@gado.cz
Vhodné pro osoby OZP na HPP a DPP,  nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže).
Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti , odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 19 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734881689