ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro GADO, s.r.o..

  • krátkodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 9. 5. 2022

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(Kontakt: tel.:  tel. 722 364 544Po - pá 8-17:00hodin), e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Místo výkonu práce:
             - Tesco- Sportovců 14, 253 01 Hostivice
             - Tesco- Veselská 663, 199 06 Praha 18
             - Tesco- Černokostelecká 2110/20, 251 04 Říčany
             - Tesco- Skalka, Přetlucká 3295/50, 100 00 Strašnice
             - Tesco- Radlická 1, 150 00 Praha 5-Anděl
             - Tesco- Zličín, Skandinávská 144/25, 155 05 Praha 13

Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování,  flexibilitu,, trestní bezúhonnost
-  Praxe v oblasti security ( výhodou )
               Základní  znalost práce na PC ( obsluha kamerového systému)
- Certifikát strážného( výhodou)
-             Až 14-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 30 hod. pracovní  fond dle požadavků     manažera
-            Vhodné pro OZP, nesmí se týkat pohybového ústrojí
Náplň práce:
-             Pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob
- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Nabízíme :
-          práci v silné a stabilní společnosti, zaručenou pravidelnou mzdu
-         odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu
-          jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
-          nástup možný ihned

  -Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, Po-Pá 8-17 hodin  pí.  Alena Praus 722 364 544 nebo
 e-mailem.nabor.centrum@gado.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola