ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro Hitachi Astemo Czech, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves, 43801
  • Přidáno: 23. 3. 2024

Montážní dělníci výrobků z kovů:

UpresnujiciInformace(čtyřsměnný (nepřetržitý)provoz
Náplň práce:
-obsluha stacionárních strojů a zařízení
-práce se záznamovou dokumentací
Požadujeme:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
-ochota pracovat ve směnném provozu,
-zdravotní způsobilost
-praxe na obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody: Odměna za splnění pracovní doby, dovolená nad rámec zákoníku práce, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na dojíždění, 13.mzda, dotované stravování, výkonnostní bonus
kontakt: tel.: 778471633 po-pá 9,00-15,00 hod, e-mail: nicol.satalikova@hitachiastemo.com, )

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 000 Kč/měsíc

* povinná položka