ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Enaspol a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Velvěty 79, Rtyně nad Bílinou (Velvěty), 41501
  • Přidáno: 2. 3. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Přijmeme provozního zámečníka / údržbáře - nástupní mzda dle vzdělání a praxe od 26.000 Kč do 45.000 Kč.
pracovní náplň:
- preventivní kontrola a údržba strojního zařízení - opravy, výměny a seřizování zařízení - čerpadel, vývěv, odstředivek a dalších točivých strojů - výměny a utěsňování potrubních armatur vč. dalších údržbářských činností - možnost údržbářských prací na potrubních mostech výška cca. 4 - 5m
Požadujeme:
- praxe z výrobní společnosti výhodou - znalost opravárenských činností - výměny ložisek, lisování strojních součástí apod.
 - po zaučení - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - průkaz na VZV
výhodou - základní svářečský průkaz metoda 111 výhodou - základní kurz ZG1 výhodou
nabízíme:
- zaškolení
- dotované stravování v jídelně v areálu závodu
- penzijní připojištění až 2.000 Kč
- měsíční odměny
- roční prémie
Životopisy zasílejte na mzdy@enaspol.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)