ZpětVycentrovat mapu

Zámečníci strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro UNEX a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Brníčko 1032, Uničov (Dolní Sukolom), 78391
  • Přidáno: 27. 1. 2023

Zámečníci strojů:

UpresnujiciInformace(Kontakt POUZE e-mailem.
Požadavky na pracovníka: čtení výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, samostatnost a ochota pracovat ve třísměnném provozu (směny v po-pá: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod)., zkušenost ve strojírenství velkou výhodou.
Náplň práce: sestavování ocelových konstrukcí zabrušováním, vyvažováním, slícováním, spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním.

Zaměstnanecké výhody:
Výkonové odměny, dotované stravování v areálu společnosti, týden dovolené navíc, možnost ubytování, výhodný telefonní tarif.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 560 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon585 072 727