ZpětVycentrovat mapu

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Nabídka práce na volnou pozici pro Nemocnice Český Brod s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Žižkova 282, Český Brod, 28201
  • Přidáno: 4. 3. 2024

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester):

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Javůrková Hana Mgr., tel.: 774 758 991
e-mail: javurkova.hana@nem-cb.cz
osobně: Po - Pá 10 - 11 hod.

Náplň práce:
Dle vyhlášky č. 55/2011 Sb.

Požadavky:
Vzdělání v oboru, samostatnost, zkušenosti výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení s motivační složkou dle zkušeností a délky odborné praxe, příplatek za směnnost, příspěvek na penzijní pojištění, možnost zvyšování a prohlubování kvalifikace, dotované stravování, možnost zkráceného úvazku.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 45 000 – 48 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774 758 991