ZpětVycentrovat mapu

Pomocní skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Impulse Logistics s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Terezínská 1288, Lovosice, 41002
  • Přidáno: 17. 4. 2024

Pomocní skladníci:

UpresnujiciInformace(Hledáme zkušené kandidáty na pozici skladník.
Náplň práce: Příjem a výdej materiálu v interním systému
                     Nakládka a vykládka za použití VZV nebo NZV
                     Kontrola dodacích listů
                     Příprava a výdej materiálu
Požadujeme: Výuční list
                Zkušenosti s řízením VZV a prací ve skladě/ pokud nemáte aktivní průkaz zajistíme obnovení
                 Dobrá znalost PC
                 Učenlivost
                 Flexibilita
Stravenkový paušál,příspěvek na dopravu dle km, příspěvek na udržování OOPP, příplatek odpolední směna. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 000 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka