ZpětVycentrovat mapu

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Nabídka práce na volnou pozici pro Všeobecný lékař Jih s. r. o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Gen. Fanty 25, Kaplice, 38241
  • Přidáno: 19. 8. 2021

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester):

UpresnujiciInformace(Zdravotní sestra/bratr - Ordinace všeobecného praktického lékaře v Kaplici u Českých Budějovic hledá od května zdravotní sestru/bratra na HPP/35 hodin týdně, možný i částečný úvazek.
Náplň práce
- organizace provozu ordinace
- objednávání vakcín a léků
- práce s lékařským programem
- odborná péče o pacienty
- OOP zajištěny

V případě potřeby
- návštěvy u registrovaných pacientů doma
- odborná péče o pacienty v domácím prostředí - měření TK, P, odběry, převazy
- flexibilní pracovní doba - čas a trasu návštěv si určujete sama/sám

Požadujeme
- empatický a přátelský vztah k našim pacientům
- spolehlivost
- SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo
praktická sestra
- praxe v ambulanci VPL není podmínkou
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- hrubá mzda 25 000,--Kč do 27 000,--Kč
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- přátelský tým
- placená vzdělávací akce
- možnost karierního růstu - stále do týmu hledáme sestry/bratry manažery/ky
- mobilní telefon
Kontakt: Nevanová Kateřina, tel.: 773 545 225 , e-mail: personalni@vseobecnylekar.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)