ZpětVycentrovat mapu

Provozní asistent/ka (OZP) - Moravská Třebová

Nabídka práce na volnou pozici pro M&M Object Security, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Moravská Třebová, 571 01, ČR
  • Přidáno: 15. 2. 2024

Přijmeme provozní asistentku na zkrácený úvazek 4-6 hod/den v Chráněných dílnách.
Práce je určena pro osoby s OZP ( ID I., II., III. stupně invalidity).

Náplň práce:

Organizovat, řídit a plánovat provoz.
Sledovat efektivitu práce, činnost zaměstnanců.
Kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů vprovozu.
Umět komunikovat s lidmi.
Plánovat, objednávat materiál potřebný k výrobě.

Požadujeme:

Věk min. 18 let.
Praxe v provozu výhodou.
Potvrzení o invaliditě.
Příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.

Nabízíme:

Pravidelný měsíční příjem, práce ve stabilní firmě.
Nástup dle domluvy nebo ihned.

* povinná položka

Telefon605 599 731