ZpětVycentrovat mapu

Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví

Nabídka práce na volnou pozici pro Neat Houses-Dřevostavby s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Trávnická 2210/12, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 17. 10. 2020

Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví:

UpresnujiciInformace(Kontaktní osoba pan Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00). Místo výkonu práce: Morava dle zakázky
Náplň práce: zaměstnanec odpovídá za komplexní vypracování projektové dokumentace díla v souladu se schváleným zadáním a  ČSN, zpracovává projekty sjezdů, oplocení, kanalizace a jiné, komunikuje s orgány státní správy a správci sítí, provádí jednoduché výpočty statiky základů, provádí a zabezpečuje výpočet tepelných ztrát.
Požadujeme: vzdělání stavebního směru, ŘP sk. B
Nabízíme: možnost udělení mimořádné odměny, výkonostní bonus 2x ročně, sickday, stravenky)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)