ZpětVycentrovat mapu

Inženýři projektanti inženýrských děl

Nabídka práce na volnou pozici pro IRBOS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kostelec nad Orlicí
  • Přidáno: 1. 2. 2024

Inženýři projektanti inženýrských děl:

UpresnujiciInformace(Kontakt e-mailem na adresu Denisa.mysakova@irbos.cz nebo telefonicky.

Požadujeme:
- znalosti ArchiCAD a OFFICE
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativnost, organizační schopnosti
- spolehlivost, časová flexibilita.
Náplň práce:
- stavební projektant/ka se zaměřením na pozemní stavby.
Nabízíme:
- mzdu od 37.000,- Kč + zaměstnanecké benefity
- práci v příjemném kolektivu, odpovídající ohodnocení. )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 37 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon732 535 127