Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Nabídka práce na volnou pozici pro Motor Lučina spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jamnická 116, Staré Město, 73801
  • Přidáno: 11. 2. 2024

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích):

UpresnujiciInformace(z:8/2/2024
Náplň práce:
- metalizování ocelových konstrukcí v metalizačním boxu pomocí metalizační pistole.
Požadujeme:
- nutná praxe s metalizací
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
- zkušenosti s obsluhou mostového jeřábu výhodou.
Nabízíme:
- nástupní mzdu 160 Kč/hod. + prémie 10 Kč/hod.
- stravenkový paušál 116 Kč/den, penzijní pojištění 1000 Kč/měsíčně po 1/2 roce trvání pracovního poměru, bezúročné půjčky.
Kontakt telefonicky, emailem.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 160 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon777 742 660