ZpětVycentrovat mapu

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Nabídka práce na volnou pozici pro LIPRA PORK, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Libřice 99, Libřice, 50344
  • Přidáno: 7. 8. 2020

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor:

UpresnujiciInformace(96220   Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor
ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA
- Místo výkonu práce: Libřice č.p. 99, 503 44  Libřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme:  řidičský průkaz skupiny B,T, osvědčení na VZV, kladný vztah ke zvířatům, dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat, spolehlivost a samostatnost. Svářečský průkaz výhodou. Vyučen v oboru není podmínkou.
- Náplň práce: Opravy uvnitř stájí, údržba venkovního areálu, převoz zvířat uvnitř areálu, obsluha spalovacího zařízení, přejímání zboží, především krmení, údržba sil na krmení
- Nabízíme: Možnost ubytování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky (hodnota stravenky Kč 100,-), příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, poukázky na zdraví v hodnotě Kč 600,- měsíčně, 2x ročně poukázky v hodnotě Kč 5.500,-. Náborový příspěvek po zkušební době až 30.000 Kč.  K základní mzdě je vyplácena pohyblivá složka mzdy na základě výkonnosti.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (6:30 - 15:00), e-mailem; kontaktní osoba:  Bryknerová Jana, tel.: 601 122 151, e-mail: liprapork@liprapork.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 28 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 122 151