ZpětVycentrovat mapu

Manažer rozvoje regionů

Nabídka práce na volnou pozici pro Torgretailcz s.r.o.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Havlíčkovo náměstí 17, Praha (Praha), 13000
  • Přidáno: 23. 12. 2020

Do našich nově otevřené firmy hledáme nové zaměstnance na pozici manažer rozvoje.

Požadujeme:
*  vzdělání v oboru podnikání a ekonomika, management
* jazykové požadavky: ČJ, RJ
* ŘP - skupina B
* praxe v rozvoji obchodní sítí
* znalost marketingových praktik a psychologie prodeje, komunikační dovednosti, obchodní vyjednávání
* výborná znalost MS Office

Náplň práce:

* Hledání vhodného prostoru pro otevření obchodu
* Určuje obecný koncept politiky rozvoje prodejen (obchodů) na určitém území
* Odůvodňuje nutnost a cíle rozvoje obchodů na určitém území
* Formuje, odůvodňuje nezbytné výdaje (rozpočet, financování) pro otevření obchodu, stanoví priority rozpočtu, zajišťuje efektivní využití finančních prostředků přidělených na veškerou nezbytnou práci k otevření obchodu  V tomto ohledu poskytuje relevantní nezbytné zprávy o výdajích finančních prostředků v účetnictví, kurátorovi, vrcholovém managementu.
* Starost a rozvoj o všech zaměstnanců na otevřených prodejnách -> od náboru, odměňování, zákoníku práce až po rozvoj. Kooperace s HR a ostatními regionálními manažery je toho součástí.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba
Mzda: 48000 Kč / měsíc
Místo pracoviště: Praha/Brno/Ostrava
Obor: Práce s nemovitostmi
Pracovní poměr: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské