Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro MIRAI INTEX s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tuřanka 858/98a, Brno (Holásky), 62700
  • Přidáno: 2. 5. 2024

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení:

UpresnujiciInformace(NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádění instalací, servisních prací a revizí strojů u našich zákazníků (ve spolupráci se servisním technikem).
• Služební servisní výjezdy k našim zákazníkům,.převážně do zahraničí.
• Pravidelná preventivní údržba našich strojů.
• Diagnostika závad a jejich odstraňování.
• Evidence servisních záznamů a související dokumentace.
• Telefonická komunikace s klienty a jejich vzdálená podpora.

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky.
• Zkušenosti se servisem elektrických zařízení, montážemi průmyslových elektro systémů, ventilačních systémů.
• Nutná aktivní vyhláška elektro.
• Anglický jazyk na úrovni B1.
• Platné řidičské oprávnění – aktivní řidič.
• Ochotu k pracovním cestám – v rámci ČR i do zahraničí.
• Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat i v týmu.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 55 000 Kč/měsíc

* povinná položka