ZpětVycentrovat mapu

Manažer PR a zástupce tiskového mluvčího

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOSPOL, a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dukelských hrdinů 19, Praha 7 (Praha), 170 00
  • Přidáno: 21. 11. 2018

EKOSPOL jako lídr developerského trhu působí na českém trhu již 26 let, úspěšně zrealizoval 53 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Jste kreativní, originální a dokážete poutavě psát o složitých věcech? Umíte přijít s neotřelým nápadem či tématem? V tom případě budete v našem PR týmu důležitou posilou.

Co bude Vaším úkolem:

• Zodpovědnost za komunikaci Zoologické zahrady Tábor, a.s. a společnosti EKOSPOL a.s. v médiích
• Aktivní vyhledávání námětů a psaní tiskových zpráv
• Tvorba materiálů pro média, odpovědí na dotazy apod.
• Vymýšlení a psaní veškerých textů – PR článků, reklamních textů, propagačních letáků, reklamních brožur, textů pro webové stránky apod.
• Tvorba podkladů pro účast společností na konferencích a seminářích
• Monitoring realitního trhu a mediálních výstupů konkurence
• Podíl na psaní firemních publikací a knih
• Pracoviště v Praze Holešovicích

Co od Vás očekáváme:

• VŠ vzdělání
• Aktivní zájem o oblast rezidenčního developmentu
• Základní orientace v mikro a makroekonomii, vztazích mezi jednotlivými ekonomickými ukazateli a jejich dopadech na realitní trhy
• Základní orientace v zoologii a chovatelství
• Zájem o oblasti PR, marketingu a nových trendů
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám dá výraznou výhodu:

• Novinářská praxe
• Přímé zkušenosti z oboru developmentu
• Zkušenost z komunikační agentury nebo práce v PR

Jak si Vás představujeme:

• Schopnost psát jednoduše a poutavě o složitých věcech
• Kreativita, originalita, schopnost přicházet s neotřelými nápady a tématy
• Schopnost odlišit podstatné od podružného a srozumitelně to vysvětlit
• Časová flexibilita, ochota být neustále online, vysoké pracovní nasazení
• Schopnost rychle chápat souvislosti a vidět, jak věci fungují
• Spolehlivost a schopnost plnit termíny, pracovat pod tlakem uzávěrek
• Velmi dobré organizační schopnosti, schopnost zvládat mnoho úkolů najednou
• Odolnost vůči stresu, samostatnost, loajalita, pečlivost
• Touha neustále se zlepšovat a učit se novým věcem
• Kladný vztah ke zvířatům

Co Vám nabídneme:

• Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
• Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
• Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
• Motivační finanční ohodnocení
• Slevy na produkty společnosti
• Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
• Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
• Částečně flexibilní pracovní doba
• Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
• Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
• Možnost až týdne dovolené navíc
• Finanční odměny při životních jubileích

Finanční ohodnocení:

Roční mzda: 600.000 – 900.000 CZK

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem nebo poštou.