ZpětVycentrovat mapu

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Nabídka práce na volnou pozici pro McKay spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Perštýně 342/3, Praha, 11000
  • Přidáno: 8. 4. 2021

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí:

UpresnujiciInformace(Náplň práce, aneb co vás čeká:
o správa sociálních sítí -LinkedIn, FB, Instagram
o správa webu
o vytváření webového obsahu
o vytváření firemních videí, fotografií
o spoluvytváření a vkládání pravidelných příspěvků na LinkedIn, Facebook, Instag.
o kontrola textů
o aktualizace webových stránek
o uživatelské testování webových stránek a jejích funkcí dle zadání
o vedení různých online projektů
o spolupráce a komunikace se specialistou McKay
Co od vás potřebujeme, aneb jaký jste:
o zkušenost s internetovým prostředím
o kreativní osobnost plnou nápadů
o perfektní znalost českého jazyka - gramatika
o AJ min B2 výhodou
o zkušenost se správou sociální sítí LinkedIn, Facebook, Instagram
o logické a analytické myšlení
o schopnost samostatné práce
o znalosti a zkušenosti s online marketingem
o web: WordPress - základy

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 22 000 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon773111555