ZpětVycentrovat mapu

Prodavači smíšeného zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro CENTRUMCZ ZUZENKA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Maloskalická 67, Česká Skalice (Zájezd), 55203
  • Přidáno: 5. 9. 2018

Prodavači smíšeného zboží:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Pracovní náplň: práce za kasou, skládání a vybalování zboží.

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, základní znalost textilního zboží, výhodou plynulá vietnamština (komunikační jazyk na pracovišti).

Zaměstnanecké výhody: možnost stravování.

Kontakt - paní Thao Ngo, tel.: 770 678 789 (každý pátek od 15:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: tn.pobytcz@gmail.com (nejlépe zaslat životopis, zaměstnavatel Vám pošle odpověď a případně termín schůzky) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě.

Místo výkonu práce: Maloskalická 67, 552 03 Česká Skalice.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon770 678 789 (PÁ od 15:00 hod. do 17:00 hod.)