ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro Markmont, s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Bořivojova 878/35, Praha, 13000
  • Přidáno: 3. 3. 2021

Svářeči:

UpresnujiciInformace(PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PRAZE 20 ( Horní Počernice)
         NÁSTUP IHNED, MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Svařování mostových konstrukcí metodou Co2 na hale v Horních Počernicích v Praze

POŽADUJEME:
- PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
-             ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
- PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN 135
-  SPOLEHLIVOST

NABÍZÍME
- SMLOUVU NA HPP, ČI NA ŽL
- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
- MOŽNOST ZÁLOH
-            MOŽNOST PŘESČASŮ

PLAT:
Na HPP  AŽ 200,-/hod.
Na ŽL od   250,-/ hod.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola