ZpětVycentrovat mapu

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Nabídka práce na volnou pozici pro Integromat s.r.o.

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Novákových 1954/20a, Praha, 18000
  • Přidáno: 31.1.2020

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři:

Požadujeme
zkušenosti s copywritingem
výborné vyjadřovací schopnosti a bezchybnou angličtinou
praxi a přehled v nástrojích online marketingu
skvělé komunikační schopnosti
kreativní myšlení
inovativní přístup
úpravy fotografií
zkušenosti s tvorbou textů pro webové stránky
časovou flexibilitu

Náplň práce
příprava textů pro marketingové účely, korekce
úprava a korektury textů na webových stránkách vč. formátování
správa e-shopu, webu a sociálních sítí
zaštiťování e-commerce procesů
spolupráce s kolegy z všechny odděleni
sledování návštěvnosti webových stránek
 Místo práce v Praze
? Platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
? Flexibilní pracovní dobu

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 21 700 – 45 000 Kč/měsíc

Zašlete oficiální žádost o práci

Kopie žádosti bude zaslána i na váš email.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami webu a ochrany osobních údajů.

* povinná položka

Kontakt na zaměstnavatele