Provozní zámečník, ubytování, náborový příspěvek 10 000,- Kč

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Žďár nad Sázavou (Poděšín), 591 01
  • Přidáno: 26. 9. 2022

<strong>Provozní zámečník - Žďár nad Sázavou - HPP 16 900 - 20 200 ,- Čistého + bonusy - Možnost ubytování</strong>

<strong>Pracovní náplň :</strong>
<ul>
  <li>opravy a údržby zařízení</li>
</ul>
<strong>Požadavky :</strong>
<ul>
  <li>praxe v oboru</li>
  <li>vyučení v oboru strojním/elektrotechnickém</li>
  <li>samostatnost</li>
  <li>pečlivost</li>
  <li>manuální zručnost</li>
  <li>ochotu pracovat v nepřetržitém provozu</li>
  <li>zdravotní způsobilost</li>
</ul>
<strong>Nabízíme :</strong>
<ul>
  <li>práci na HPP</li>
  <li>čistou mzdu od <strong>16 900 - 20 200,</strong>- Kč</li>
  <li>osobní ohodnocení podle výkonu v práci až <strong>1620</strong>,- Kč</li>
  <li><strong>výborné finanční bonusy / příplatky</strong></li>
  <li>25 dní dovolené</li>
  <li>zázemí moderní a velké společnosti</li>
  <li>možnosti kariérního růstu</li>
  <li>možnost ubytování</li>
</ul>
V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete svůj životopis na e-mail <strong>ostrava@arwa.cz</strong>

nebo volejte do naší pobočky na tel.: <strong>+420 352 601 788</strong>

Budeme se těšit na případnou spolupráci !

<strong>Team ARWA</strong>

* povinná položka