ZpětVycentrovat mapu

Pomocní montážní dělníci

Nabídka práce na volnou pozici pro CS-CONT s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Nerudova 438, Zlaté Hory, 79376
  • Přidáno: 4. 8. 2021

Pomocní montážní dělníci:

UpresnujiciInformace(AKTUALIZACE 10.8.2022
První kontakt písemný, telefonický
- písemně: e-mailovou adresa: petra.kminkovap@cs-cont.cz.
- telefonicky 735 753 382 (p. Kmínková Petra)
PRACOVNÍ DOBA:
- noční provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Nerudova 438, 793 76 Zlaté Hory
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provádění suchého i mokrého úklidu ocelových konstrukcí hal a částí technologií ze země i z pojízdné zdvihací pracovní plošiny nebo žebříku
- stírání a vysávání prachu, mytí oken, práce převážně v noci
- používání ručních a strojních úklidových prostředků, ruční i mechanizovaná manipulace s břemeny (např. paletový vozík, vysokozdvižný vozík)
- provádění běžné údržby konstrukcí a podlahy budov, např. nátěr, obnovení značení, provádění denní údržby a kontrol svěřeného vybavení pracovních pomůcek a zařízení
- plnění pokynů nadřízeného a jim zadané úkoly
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- dodržování předpisů zaměstnavatele a předpisů k zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví osob, požární ochrany, ochrany životního prostředí aj.
- zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem a pojízdnou zdvihací pracovní plošinou - výhodou
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- schopnost pracovat v týmu
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- zázemí prosperující společnosti
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající mzdové podmínky závislé na výkonech
- firemní benefity, možnost závodního stravování

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola