ZpětVycentrovat mapu

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Nabídka práce na volnou pozici pro My Ski School s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Harrachov
  • Přidáno: 3. 11. 2021

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách):

UpresnujiciInformace(Zajišťování výuky lyžování a snowboardingu v Krkonoších (Harrachov). Požadujeme věk min. 16 let, příjemné vystupování, pozitivní vztah ke sportu, spolehlivost a dobrou fyzickou kondici. Znalost cizích jazyků a předchozí praxe výhodou.
Novým zaměstnantncům zajistíme zákonné proškolení, nebo kurz instruktora s profesionální licencí.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty.
Upřednostňujeme pracovní vztah na DPČ (výše úvazku bude záviset na sezóně).
Náplň práce: instruktor a asistent lyžování/snowboardingu.
Kontakt: e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420 736 734 878