ZpětVycentrovat mapu

Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

↓ Odpovědět

Nabídka práce na volnou pozici pro Jiří Tatýrek.

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mlýnská 317/10, Ostrava, 70200
  • Přidáno: 9. 2. 2023

Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví:

UpresnujiciInformace(1. kontakt telefonicky, písemně. Tel.: 731 269 947, e-mail: sabrina.hrancova@bcas.cz

Jste komunikativní, společenští, zajímáte se o finance a zároveň se nebojíte aktivně komunikovat s klienty? Hledáte práci, která vám dokáže současně nabídnout férové odměňování, kariérní růst, možnost seberealizace a osobního rozvoje? 

Přidejte se do našeho sehraného týmu, aktuálně hledáme Finančního specialistu/tku.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude našim klientům věnovat odpovídající péči, budovat s nimi dlouhodobé vztahy a pomáhat jim plnit jejich sny a cíle. Hledáme osobu s dobrými komunikačními schopnostmi, příjemným vystupováním a proklientským přístupem. 

Jak vypadá náš pracovní den?
Každé dopoledne se společně setkáme s kolegy z týmu (osobně či online) a učíme se, trénujeme, společně voláme novým i stávajícím klientům, inspirujeme se navzájem. S klienty jsme v každodenním kontaktu, ať telefonicky nebo osobně, chodíme na domluvené schůzky a pomáháme jim k dosažení finanční nezávislosti a plnění životních cílů. Součástí naší práce je i zpracování finančních plánů, navrhování vhodných řešení pro klienty a následná administrativa a reportování. Administrativní práci nám usnadňují digitální nástroje a moderní aplikace, se kterými denně pracujeme.
 
A co nás na práci baví?
Vzájemně si pomáháme, podporujeme, inspirujeme a vzděláváme se. Naše práce nám dává smysl a každý spokojený klient nám přináší radost. Účastníme se celofiremních aktivit, školení a teambuildingů, motivující finanční odměna na konci měsíce také není k zahození. Zakládáme si na otevřené firemní komunikaci a přátelských vztazích v týmu. Každý z nás má stejné možnosti, jak nastartovat a ovlivnit svůj kariérní postup.  

Jak si nového kolegu/kolegyni představujeme? 
Měl/a by mít pozitivní přístup k životu i k práci, min. SŠ s maturitou, chuť pracovat, i na sobě samém, zodpovědný/á, komunikativní a spolehlivý/á. Praxe z oboru výhodou, nováčky v oboru, s vysokou mírou podpory manažera i kolegů, rádi zaškolíme. 

Nabízíme vám práci na HPP s fixní složkou mzdy 25-30 tis. + odměny. 

Jiné výhody: moderní kancelář v centru města, silné zázemí společnosti s dlouholetou tradicí na trhu, podporu kolegů a zkušeného manažera)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

Zašlete oficiální žádost o práci

Kopie žádosti bude zaslána i na váš email.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami webu a ochrany osobních údajů.

* povinná položka

Kontakt na zaměstnavatele