ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro LUFBERG s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina aktivně
  • lokalita: Pernerova 780, Choceň, 56501
  • Přidáno: 3. 11. 2021

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: strategický vstup a vybudování prodejní distribuční sítě v německy hovořících zemích
POŽADUJEME:
- přijímací pohovor bude vedený v němčině
- další jazyk výhodou
- vzhledem k technickému předmětu obchodování vhodnější pro muže
- požadavek na zaslání životopisu v CZ i DE (EN vítán)
NABÍZÍME:
- práci v dynamicky se rozvíjejí společnosti se zahraniční účastí a dlouholetou tradicí světové značky
- motivační systém hodnocení v závislosti na aktivitě a schopnostech obchodníka s výdělky v neomezené výši dle dosaženého zobchodovaného obratu)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka