Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Nabídka práce na volnou pozici pro KASSEX s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kojetínská 3368/115, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 11. 3. 2024

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: instalace datových sítí a přípojek u klientů, jejich servis
- Požadavky: vhodné i pro absolventy nebo osoby mimo IT, ŘP B, manuální zručnost, zvládat práci ve výškách, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost
- Výhodou: znalost problematiky počítačových sítí
- Nástup možný ihned, práce na HPP, možnost i zkráceného úvazku nebo práce na dohodu (DPP / DPČ)
- Kontakt osobní je možný po telefonickém kontaktu předem a to Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (pan Jordán Petr, tel.: 602 564 717), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@kronosnet.cz.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 564 717