ZpětVycentrovat mapu

Operátoři počítačů pro vkládání dat

Nabídka práce na volnou pozici pro C2P s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Jungmannova 101, Chlumec nad Cidlinou, 50351
  • Přidáno: 2. 3. 2020

Operátoři počítačů pro vkládání dat:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO: 41321   Operátoři počítačů pro vkládání dat
PRACOVNÍK / PRACOVNICE PRO ZADÁVÁNÍ DAT
- Místo výkonu práce: Jungmannova č.p. 101, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51  Chlumec nad Cidlinou
- PP na dobu určitou (1.3.2020 - 31.12.2022)
- Náplň práce: zadávání (kontrola)  dat při výrobě IT platformy v rámci projektu FV 40231 - Inovativní platforma  pro stanovení bioaktivních látek
- Požadujeme: pokročilou úroveň anglického jazyka;
- Výhodou: znalost ukrajinštiny a ruštiny
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem:  info@nexars.com)

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 22 000 – 22 500 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 159 061