ZpětVycentrovat mapu

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Blatná

Nabídka práce na volnou pozici pro D.I.SEVEN, a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Blatná (Řečice),
  • Přidáno: 14. 6. 2021

Místo výkonu práce:
Blatná
Blatná - Sádlov
Pozice:
 Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Blatná
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS
Kontakt
Romana Tupá
Telefon: +420 387 412 449 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: ceske.budejovice@diseven.cz
Směnnost:
denní směny (Po - Pá)
Náplň práce
Ranní směna 5 hodin. Jedná se o úklid kanceláří plus sociály a šatny.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí:
 8000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
 HPP,jiné
Požadujeme:
 trestní bezúhonnost,pracovitost,zkušenost
Vzdělání:
 základní