ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro Dalkon CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za Nádražím 436, Kostelec nad Orlicí, 51741
  • Přidáno: 8. 10. 2021

Svářeči:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu dalkon@dalkon.cz.
Požadujeme:
- praxe ve svařování metodou  MIG/MAG, případně TIG nebo MMA
- svářecí průkaz (ISO 9606-1) výhodou, případně základní kurz dle ČSN 05 0705.
Náplň práce:
- svařování menších ocelových konstrukcí do výroby (vozíky, zábradlí, zábrany apod. )
- kompletace + montáž výrobků.
Nabízíme:
- jednosměnný provoz - pouze ranní směna (6:00 - 14:30 hod.)
- roční benefity, příspěvky na stravování, příspěvek na dovolenou
- nadstandardní platové ohodnocení. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 – 37 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon734 278 228