ZpětVycentrovat mapu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Nabídka práce na volnou pozici pro METAL TRADE COMAX, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Víska 36, Litovel (Víska), 78321
  • Přidáno: 2. 10. 2021

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená:

UpresnujiciInformace(Kontakt možný POUZE emailem nebo telefonicky.
Pracovní doba:
ranní, odpolední, noční
6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-6:00
Nástup do pracovního poměru možný okamžitě
Požadujeme:
- Vyučení
- Praxe ve strojírenství výhodou - nikoliv podmínkou
- Základní znalost práce na PC
- Schopnost pracovat v týmu
- Ochota učit se novému a být platným členem týmu
- Pozitivní přístup k práci
Náplň práce:
- Obsluha a seřízení tvarovací linky
- Výroba profilů dle výkresové dokumentace v požadované kvalitě
- Dodržování technologických postupů
Nabízíme:
- Práci v moderních závodech úspěšné české společnosti
- Stabilní zaměstnání na HPP
- Motivující finanční ohodnocení
- Náborový příspěvek
- Měsíční docházkový bonus
- 13. plat a 5 týdnů dovolené
- Pravidelné meziroční navyšování mzdy
- Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
- Věrnostní odměnu na odpracovaná léta
- Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
- Dotované závodní stravování
- Zvyšování kvalifikace ( semináře, kurzy, školení)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 25 560 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420 737 933 525