ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci mechanických zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro TRCZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Průmyslová 1165, Lovosice, 41002
  • Přidáno: 18. 10. 2023

Montážní dělníci mechanických zařízení:

UpresnujiciInformace( NÁPLŇ PRÁCE:
o zodpovídá za přípravu výroby na AOI automatech
o obsluhuje výrobní zařízení a zodpovídá za kvalitu procesu výroby

POŽADAVKY:
o zkušenosti s pájením
o základní znalost IPC standardu
o základní znalost práce na PC
o manuální zručnost
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první   úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, nebo výběrové řízení každý čtvrtek v 9.00h. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 31 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon416 421 201