ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro KSM Castings CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Oldřichovská 726, Hrádek nad Nisou, 46334
  • Přidáno: 29. 1. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- kontrola a údržba strojních zařízení (např. tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů)
- odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách
- provádění preventivních kontrol strojů a zařízení
- orientace v hydraulických a pneumatických schématech
Požadujeme:
- SOU technického zaměření
- praxe min. 2 roky (automotive výhodou)
- základní znalost hydraulických systémů, svářečský průkaz (sváření el. obloukem) výhodou
- technické znalosti a myšlení
- zodpovědný přístup k práci, flexibilita a ochotu učit se nové věci
- schopnost pracovat v týmu a ve směnném režimu
Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč
- nadstandardní příplatky
- podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, podporu rodinného života, Multisport karta, apod.)
Mzda: 40.000 - 45.000 Kč brutto
Naši zaměstnanci jsou náš potenciál a libujeme si v inovacích.
Vaše žádosti s životopisem a případné dotazy zasílejte, prosím, na nabor@ksmcastings.com )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)