ZpětVycentrovat mapu

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Nabídka práce na volnou pozici pro CPOS s.r.o.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Husínek 30, Sadská, 28912
  • Přidáno: 13. 9. 2023

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních):

UpresnujiciInformace(Požadavky:
•vyučen nebo praxe v oboru výhodou
• praxe s lakováním ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů výhodou
• pečlivost, svědomitost, flexibilita, a důraz na přesné plnění zadaných úkolů

Pracovní náplň:
• čištění, odmašťování a ochrana ploch před nátěrem
• nástřik ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů metodou mokrého lakování
• opravy nátěrů a broušení míst s celkovým začištěním
• výpomoc při přípravě a balení zboží pro expedici.

Nabízíme:
• jednosměnný provoz
• odpovídající platové ohodnocení závislé na množství odpracovaných hodin + prémie
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti nebo stravenky, výkonostní prémie

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 34 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 163 500