ZpětVycentrovat mapu

Prodavači v prodejnách

Nabídka práce na volnou pozici pro SIMON FM s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Slezská 761, Frýdek-Místek, 73801
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Prodavači v prodejnách:

UpresnujiciInformace(z:4/3/2024  a:29/4/2024
Náplň práce:
- prodavač/prodavačka elektrického ručního nářadí, celého sortimentu železářství a domácích potřeb
- aktivní prodej zboží, práce na pokladně, ukládání a kontrola zboží.
Očekáváme:
- minimálně všeobecný přehled o prodávaném sortimentu, příjemné vystupování, chuť se učit novým věcem, spolehlivost a loajalitu, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (zvedání a přemisťování těžších břemen-spojovací materiál, barvy…).
Nabízíme:
- práci na 2směnný provoz - ranní a odpolední směny + 2-3 soboty v měsíci
- dlouhodobou spolupráci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity.
Kontakt emailem.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774 712 392