ZpětVycentrovat mapu

Řidič vysokozdvihu – Zwönitz, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs .

  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue (Zwönitz), 08280, Německo
  • Přidáno: 31. 3. 2022

Práce v zahraničí – Řidič vysokozdvihu – Zwönitz, Německo

Do společnosti v saském Zwönitz přijmeme uchazeče na pozici řidič vysokozdvihu. Vaším úkolem bude zajistit včasné zásobování výrobních linek materiálem ke zpracování a následnou dopravu hotových výrobků na expediční oddělení tak, abyste zajistili plynulost výroby. Předpokladem pro přijetí je znalost němčiny alespoň na úrovni A2 (budete komunikovat s kolegy), platné papíry na vysokozdvižný vozík (nebo ochota si profesní průkaz zařídit) a vlastní auto na dojíždění do zaměstnání. Společnost, ve které budete pracovat, je známým výrobcem automobilů. Nástup možný ihned.

Náplň práce na pozici řidič vysokozdvihu:
-Přeprava materiálu a zboží mezi skladem a výrobnou
-Zajišťování dodávky materiálu k jednotlivým výrobním linkám
-Svoz hotových výrobků a jejich příprava pro expedici odběratelům
-Nakládací a vykládací práce
-Vedení dokumentace

Požadujeme:
-Platný profesní průkaz k obsluze VZV
-Předchozí zkušenosti v logistice nebo ve správě skladu
-Zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků
-Ochota pracovat ve 3směnném systému
-Znalost němčiny na úrovni A2
-Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil kvůli dojíždění do zaměstnání

Nabízíme:
-Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
-Měsíční plat 2.000 € – 2.500 €
-Placené pauzy
-Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
-Spousta českých kolegů, dobré možnosti spolujízdy
-Bezplatné testování POC antigenními testy
-Prémie dvakrát ročně
-Skvělá pracovní atmosféra
-Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete pořešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy.

* povinná položka