ZpětVycentrovat mapu

Leštiči nástrojů a kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro VITRABLOK, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bílinská 782/42, Duchcov, 41901
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Leštiči nástrojů a kovů:

UpresnujiciInformace(D  Pracovní náplň:
o třídění formového materiálu na opravu a leštění
o pískování, tryskání a leštení formového materiálu
o obsluha chromovací linky a zneškodňovací stanice
Požadavky:
o vyučení v technických oborech výhdou
o manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
o ochota učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování 2600Kč/měsíčně, 13. plat, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity
S doporučenkou se lze hlásit ve všední dny 13-15:00)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 26 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon417 818 228