ZpětVycentrovat mapu

Praktické sestry

Nabídka práce na volnou pozici pro Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Poříčí 1256/11, Velké Meziříčí, 59401
  • Přidáno: 1. 2. 2024

Praktické sestry:

UpresnujiciInformace(Do týmu moderní zubní ordinaci ve Velkém Meziříčí přijmeme zdravotní sestru.
 Nabízíme:
- příjemné prostředí,
- pevnou pracovní dobu,
- benefity po zapracování,
- 5 týdnů dovolené
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra
- základní práce s PC
- samostatnost, organizační schopnosti
- poctivost
Náplň práce:
- asistence zubnímu lékaři při ošetření
- běžné úkony zdravotní sestry pro zajištění chodu zubní ordinace
Nabídka je vhodná i pro kandidátky bez předchozí praxe v zubní ordinaci.
Pokud Vás zaujala naše nabídka, prosíme o zaslání životopisu s motivačním dopisem na emai: ilko@hezkyzoubek.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefonilko@hezkyzoubek.cz