ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro AMANN s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Chřibská 170, Chřibská (Dolní Chřibská), 40744
  • Přidáno: 25. 9. 2022

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Amann s.r.o., Dolní Chřibská 170, 40744 Chřibská,
Požadujeme:
" Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost.
" Manuální zručnost a pozitivní přístup k zadaným úkolům.
" Týmovou spolupráci.
" Střední odborné vzdělání s výučním listem nejlépe v oboru zámečník či podobném technickém oboru.
" Soustružení, frézování.
" Praxe na podobné pozici vítána.

Klíčové úkoly:
" Oprava a údržba veškerých zařízení firmy.
" Zabezpečuje pravidelné čištění zařízení.
Náplň práce:
" Provádí zámečnické práce dle dispozic nadřízeného.
" Zabezpečuje výrobu tepelné energie pro výrobní a provozní potřeby.
" Zabezpečuje úpravu technologické vody.
" Zajišťuje chod svěřených agregátů v souladu s ekologickými předpisy.
"  Obsluhuje ČOV.
" Řídí se dalšími příkazy a nařízeními nadřízeného pracovníka.
" Dodržuje bezpečnostní, ekologické a požární předpisy.

Nabízíme:
" Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
" Pracovní poměr nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
" Velmi dobré pracovní prostředí a podmínky.
" Odpovídající platové ohodnocení
" Příspěvek na stravné
" Roční odměny
" 25 dní dovolené
" Po 1 roce pracovního poměru 4 dny sick days  a příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt: e-mailem - zasláním životopisu, telefonicky v pracovní dny 7:00 - 15:30 hod.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)