ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro Radio Haná, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Blažejské náměstí 97/7, Olomouc, 77900
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Nová příležitost pro ty, kteří si chtějí najít práci, která bude bavit a být úspěšní.
Marketingová agentura zastupující Radio Haná a Radio Haná Skyrock, Radio Metropole, online zpravodajské weby Olomoucky.Report.cz, Prostejovsky.Report.cz, Prerovsky.Report.cz, Sumpersky.Report.cz, Jesenicky.Report.cz, REJ.cz, eventové a produkční služby a mnoho dalších produktů
rozšiřuje tým a hledá ACCOUNT MANAGER(A/KU)!
Pro Olomoucký kraj

Přidej se do našeho obchodního týmu a dělej s námi marketing v praxi.
Co Vás čeká na pozici mediálního konzultanta?
- Vyhledávání a kontaktování zákazníků.
- Péče o významné zákazníky.
- Vedení obchodních jednání.
- Komunikace a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky.
- Příprava komunikačních kampaní.
- Administrativa.

Co očekáváme od Vás:
- Obchodní talent, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu, aktivitu a orientaci na úspěch.
- Umění telefonovat a navazovat obchodní vztahy.
- Příjemný vzhled a vystupování.
- Znalost práce s PC na uživatelské úrovni.
- Vzdělání minimálně středoškolské.
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti vítány.
- Zkušenosti s přímým prodejem jsou nutností.

Co nabízíme na oplátku Vám:
- Zodpovědnou a kreativní práci na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek.
- Tradice společnosti více než 30 let.
- Možnost nastavení podmínek spolupráce individuálně dle Vašich zkušeností.
- Pracovní zázemí v centru Olomouce u stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu zkušených kolegů.
- Finanční ohodnocení (stálá mzda + zajímavé odměny a provize z obchodů) - 33.000 až 70.000,- Kč měsíčně, flexibilní systém odměňování s odměnami a bonusy dle pracovních výsledků - sami můžete ovlivnit výši své mzdy.
- Pravidelná školení a vzdělávání.
- Možnost seberealizace a profesního i karierního růstu.
- Služební auto.
- Stálé pracovní místo, PC a telefon.
- Volné vstupy na kulturní akce a další benefity.
- Pracovní doba nejčastěji mezi 8. - 17. hodinou, pracoviště v Olomouci.

Možný nástup: ihned
Další informace o nás:
- Místo výkonu práce:
- Budoucí kolegové:
- Proč Radio Haná:
- Další námi nabízené produkty:

Pošlete strukturovaný životopis, motivační dopis a třeba i něco navíc na adresu: prace@radiohana.cz.
Těšíme se na Vás ;-) )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 33 000 – 70 000 Kč/měsíc

* povinná položka