ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro COMPAG CZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: V Lukách 95, Mimoň, 47124
  • Přidáno: 20. 4. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- příjemné vystupování, vstřícnost a flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- dobré znalosti MS Office
- praxe v obchodní činnosti výhodou
- znalosti technické a z oblasti odpadového hospodářství výhodou

Pracovní náplň:
- komplexní péče o nové a stávající zákazníky
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- oslovování a jednání s klienty
- tvorba cenových nabídek
- zpracování podkladů pro výběrová řízení
- zajišťování subdodávek pro získané zákazníky
- zpracování objednávek a podkladů pro fakturaci ukončených zakázek
- předkládání výsledků vedení společnosti
- spolupráce při zajištění zakázek
- tvorba smluv a dodatků
- administrativní činnosti (vedení smluv, skenování, kopírování…)

Nabízíme
- práci na HPP a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- zaučení v oblasti nakládání s odpady a dalších komunálních služeb
- nástupní mzda od 30.000 Kč
- dobrý pracovní tým a přátelské pracovní prostředí
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
 zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.)
- služební vůz k dispozici
- místo výkonu práce - Mimoň
- nástup možný ihned

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon737 248 866, dvorakova@compag.cz