ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro J 4 s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Průmyslová 96, Předměřice nad Labem, 50302
  • Přidáno: 15. 5. 2021

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(ZÁMEČNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Průmyslová 96, 503 02  Předměřice nad Labem
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: příprava dílců výroby, orientace a čtení výkresové dokumentace,
- Požadujeme: manuální zručnost,
- Nabízíme: výkonnostní prémie a odměny, příspěvek na závodní stravování,
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Ing. Žák Michal, tel.: 721 910 652 (volat od 7:00 do 18:00 hod.), e-mail: zak@j4.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 18 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon721 910 652