Operátor výroby - čistá měsíční mzda až 35.700,- Kč + ubytování

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal Fabric.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Pardubice (Zminný), 53002
  • Přidáno: 29. 2. 2024

Hledáte zajímavou práci? Pokud jste zkušeným dělníkem, který má sílu v pažích, pak je tato pozice pro vás!
Práce s ubytováním. Nejedná se o automotive!

Nabízíme:
- Po zkušební době mzda až 35.700,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet
- Nástupní mzda až 34.900,- Kč/měs. čistého včetně příplatků a diet
- Denní diety 333,- Kč
- Čtvrtletní odměny až 4.000,- Kč podle plnění plánu
- 7.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance
- Příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.
- Příplatek za noční směnu 40 Kč/hod.
- Příplatek za přesčas přes týden 33 %
- Příplatek za přesčas o víkendu 50 %
- 25 dní dovolené
- Zajištěné ubytování s příspěvkem
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost finanční zálohy
- Možnost přesčasů

Pracovní náplň:
- Obsluha stroje a zařízení
- Manuální práce
- Příprava a zpracování materiálu
- Balení a expedice nových výrobků

Požadujeme:
- Čistý trestní rejstřík (výpis z rejstříku trestu)
- Min. výuční list
- Řidičský oprávnění sk. B
- Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

* povinná položka