ZpětVycentrovat mapu

Doplňovači zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro ALVARAK GROUP a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Radlická 520/117, Praha, 15800
  • Přidáno: 12. 8. 2022

Doplňovači zboží:

UpresnujiciInformace(Hledáme: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

Náplň práce: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně XLMX - Lutz, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp

Pracovní doba: brigáda se bude vykonávat 1× týdně po dobu 3 - 4 hodin, dny výkonu práce lze domluvit podle času a možností uchazeče

Platové podmínky: rozsah mzdy je od 2 100 Kč do 4 200 Kč hrubého dle roční sezóny a četnosti návštěv uchazeče na prodejně

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, znalost práce s emailem a WhatsApp

Kontakt:
Karolína Kubišová
e-mail: sales02@alvarak.cz
Telefon: 778 977 623

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola