ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro RAMBROK.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Petrská 1168/29, Praha, 11000
  • Přidáno: 3. 6. 2023

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(Kontakt: Rezešová Edita Bc.  BS, tel.: 739636333, e-mail: personalistika@rambrok.cz, volat po-pá od 8.30 do 16:30

Upřesňující informace:
Náplň práce: zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu, monitoring zákazníků, komunikace a spolupráce s klienty, základní obsluha radiostanic, jednoduchá administrativa
Požadavky: zdravotní způsobilost, chuť pracovat a zájem o seberealizaci, příjemné a profesionální vystupování

Zaměstnanecké výhody:
odměny, zálohy, pomoc s ubytováním)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 26 800 – 29 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739636333